Kateřina Kristelová - krátce ze života

Kateřina Kristelová a začátek celebrity. Kristelová má nejkrásnější nohy soutěže. Kateřina Kristelová a fotky pro playboy. Kateřina Kristelová a oblíbená hudba. Oblíbená četba Kateřiny Kristelové. Kde můžete Kristelovou potkat.

Kateřina Kristelová a začátek celebrity

Kateřina Kristelová se narodila 21.listopadu 1979 v Táboře. Od malička žila v Praze. Od šesti let do patnácti navštěvovala Dismanův rozhlasový dětský soubor. Kateřinu Kristelovou jsme mohli poprvé vidět v hitparádě T-Music jako moderátorku. Další kariéru nastartovala na televizní stanici Óčko v pořadu Space Night Inn a dále v pokračování zábavné show Souboj hitů.

Kristelová má nejkrásnější nohy soutěže

Moderátorka Kateřina Kristelová má nejkrásnější nohy soutěže. Soutěže se zúčastnila celá řada modelek a hereček. Do poroty usedl třeba Maroš Kramár, Libor Bouček a Roman Šebrle. Při soutěži porazila Petru Foltýnovou, Radku Kocurovou, Lucii Váchovou a další krasavice.

Kateřina Kristelová a fotky pro playboy

Kateřina řekla, že snem téměř každé holky je, objevit se aspoň jednou v životě na titulní straně Playboye. Kateřině však nezůstal pouze sen, ale v playboy se opravdu objevila a to rovnou na titulní straně. Dostala se tak mezi několik tisíc šťastných dívek, které mohou obdivovat čtenáři a čtenářky tohoto erotického časopisu. Snímky, které Kristelová poskytla, vznikly ve Venezuele a má je na svědomí fotograf Vladimír Štros, který si spolupráci s moderátorkou nemohl vynachválit. "Kateřina má krásný nohy a pěkný zadek," shrnul.

Kateřina Kristelová a oblíbená hudba

Její vlastní hudební preference se vztahují k černé muzice a R´N´B, nejčastěji má v přehrávači interprety, jako je:

  • Busta Rhymes
  • Game
  • 50 Cent
  • Missy Eliott

Oblíbená četba Kateřiny Kristelové

Snídaně u Tiffanyho od Trumana Capoteho, leccos od Remarqua, Zolly a Ortena.

Kde můžete Kristelovou potkat

Pražská Mecca nebo K.U. bar, čímž nechceme říci, že se Kateřina Kristelová pohybuje pouze po klubech.

Kateřina Kristelová nahá

Jak si nastavila Kristelová své hranice provokativnosti a nahoty? "Moje hranice, jak moc ukázat, je asi poměrně nízko… chci ale zkrátka chlapům nechat tajemství a taky představivost,“ směje se Kateřina. "Stejně si ale myslím, že jsem na fotkách naznačila až až… A ten zbytek patří tomu, s kým sdílím ložnici.“ Musíme dát Kateřině za pravdu.

Kateřina Kristelová – plastika ne, Weyergans ano

Kateřina Kristelová plastické operace "nemusí", což se dá pochopit díky tomu, že ji příroda obdařila přirozenou krásou. Nedávno se rozhodla alespoň pro „přifouknutí“ rtů. Speciální procedura sice nemá nic společného s plastickou chirurgií, ale zásah do přirozenosti to je. Procedura úpravy rtů je novou metodu Weyergans. Spočívá v tom, že se do tkáně rtů ultrazvukem vpraví speciální roztok, který ret zvětší. Efekt je dočasný a přináší výsledek po několika zopakování. Série deseti zákroků stojí přibližně 3500,-Kč. Kateřina Kristelová se pro úpravu rozhodla prý mimo jiné proto, že poslední dobou jí přibývají nejen moderátorské ale i modelingové zakázky. Kateřina se snaží udržet mladá a krásná.

Kateřina Kristelová a její vlasy

Kateřina si vždycky přála mít dlouhé vlasy, ale jak řekla „v našich klimatických podmínkách není tak úplně možné, aby mi tak pěkně a kvalitně narostly, takže jsem šla do prodloužení“. Starám se o sebe jako kterákoli jiná holka, kterou živí její obličej. Musím podotknout, že jsem s ním maximálně smířená a nemám důvod do něj řezat.

Kateřina Kristelová - mám ráda - nemám ráda

Oblíbená herečka

Sarah Jessicu Parkerovou.

Oblíbení výtvarníci

Gustava Klimta a jeho "Polibek"

Mazlíček

Můj přítel.

Které lidské vlastnosti má nejraději

Schopnosti dávat lásku.

Která vlastnost Kristelovou nejvíc zlobí

Extrém v jakékoli vlastnosti.

Co dělá Kristelové největší radost

Smích nejbližších.

Co dokáže Kristelové nejvíce zkazit náladu

Nespravedlnost a lež.

Jak nejraději Kristelová tráví volný čas

Aktivitou, která ji baví, takže láskou, čtením, nakupováním, učením, hádáním, tancováním.

Životní krédo

Dávej pozor na to, co si přeješ. Všechny tvoje sny se mohou stát skutečností.

Kateřina Kristelová - data

Datum narození

    1. 1979

Místo narození

Česká republika

Znamení

Štír

Foto Kateřina Kristelová

Kateřina Kristelová se stala reklamní tváří pro společnost TEiKO (2008), která se profiluje jako producent kvalitních výrobků do koupelen a její reklamní kampaň vystupuje se sloganem TEiKO - Dáváme vodě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8393 (vitejdoma.cz/zabava#9798)


Přidat komentář