Karolína Kurková

Karolína se narodila v Pardubicích, ale vzápětí se přestěhovala do Děčína, kde také vyrůstala. S modelingem začala již ve svých patnácti letech. Zpočátku se tomu tolik nevěnovala, chodila do školy a věnovala se svým koníčkům.

Něco o ní

Datum narození: 28.2.1984
Výška: 180 cm
Míry: 85 – 59 - 87 ## Něco málo z jejího života

Karolína se narodila v Pardubicích, ale vzápětí se přestěhovala do Děčína, kde také vyrůstala. S modelingem začala již ve svých patnácti letech. Zpočátku se tomu tolik nevěnovala, chodila do školy a věnovala se svým koníčkům.

K roli opravdové modelky se dostala ve svých šestnácti letech. V té době vstoupil do jejího života Ital Alessandro Bazzoni, který viděl její fotky a odvezl je do Milána. Tam Karolíně zařídil focení a vzápětí následovaly smlouvy se značkami Miu Miu a Prada. Od té doby odstartoval vzestup Karolíny Kurkové jako modelky.

Během necelého roku už byla vidět na obálkách předních módních časopisů. Karolína nebyla ani plnoletá a vydělávala milióny korun.

Jak se dalo očekávat, Alessandro Bazzoni se stal jejím přítelem. Spolu si pronajali luxusní byt a Karolína se během tří let propracovala na špičku světového modelingu.

Dnes Karolína Kurková fotí pro ty nejlepší klienty, dělá kampaně pro značky jako je Louis Vuitton, Chanel nebo Dior a už dvakrát byla vidět v prestižním kalendáři firmy Pirelli, kde se objevují skutečně jen ty nejlepší modelky.

Kde již byla viděna

 • Kampaně:

  Chanel, Christian Dior, Celine, Hugo Boss Fragrance, Victoria’s Secret, Tommy Hilfiger, Giuliano Teso, Louis Vuitton, Versace, La Perla, Salvatore Ferragamo aj.

   

 • Obálky časopisů:

  Glamour, Elle, Vogue, Numero, Telva, Harper’s Bazaar, Flair, Marie Claire, Nova, Photo

   

 • Módní přehlídky:

  Anne Klein, Calvin Klein, D&G, MaxMara, Chanel, Louis Vuitton, Emilio Pucci, Sportmax, Antonio Berardi, Celine, Blumarine, Vera Wang, Christian Lacroix, Celine, Chloe, Prada, Chado Ralph Rucci, Matthew Williamson, Tommy Hilfiger aj.

Role ve filmu

Tak jako Eva Herzigová, i Karolína Kurková si zahraje ve filmu, který se jmenuje My Sexiest Year. Tento film natočí režisér a scénárista Howard Himelstein a bude obsahovat komediální, ale i dramatické prvky.

Kromě Karolíny Kurkové se ve filmu představí Harvey Keitel, Frankie Muniz, zpěvák Ryan Carbrera a další slavná topmodelka Amber Valleta.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8346 (vitejdoma.cz/zabava#8244)


Přidat komentář