Jennifer Hudson

Jennifer Hudson je pětadvacetiletá černoška z Chicaga, která se v roce 2004 přihlásila do věhlasné soutěže American Idol. Se svým temperamentním projevem a silným hlasem se probojovala až do samotného finále, ale nakonec coby sedmá vypadla.

American Idol

Jennifer Hudson je pětadvacetiletá černoška z Chicaga, která se v roce 2004 přihlásila do věhlasné soutěže American Idol (obdoba české SuperStar). Se svým temperamentním projevem a silným hlasem se probojovala až do samotného finále, ale nakonec coby sedmá vypadla. Soutěž vyhrála jiná černoška – Fantasia Barrino. To ovšem nic neměnilo na skutečnosti, že je Jennifer výjimečná. I zpěvák Elton John se nechal slyšet, že mu běhá mráz po zádech, když Jennifer zpívá.

Muzikál Dreamgirls

Když byl vyhlášen konkurz na roli ve filmovém muzikálu Dreamgirls, přihlásila se Jennifer i Fantasia. Roli Effie Melody White však získala Jenny. Všechna ta dřina se jí vrátila v podobě peněz, slávy a ceny za nejlepší vedlejší roli. Přestože za film Dreamgirls získala mnoho ocenění (mj. Zlatý glóbus za nejlepší ženský výkon), se soškou Oscara opravdu nepočítala. „Nejen já, ale vy můžete také!“ vzkázala všem fanouškům. Její herecký i pěvecký výkon v Dreamgirls je vskutku strhující.

Získání slavné sošky - Oskar

Od chvíle, kdy Jennifer získala slavnou sošku Oskara (podobně jako Halle Berry), je v jednom kole. Zpívání, focení, interview.. Jennifer se dokonce objevila na titulní stránce prestižního časopisu Vogue, kde se dříve objevovaly jen superštíhlé hvězdy showbysnysu. Právě díky Jenny mnohé „oblejší“ dívky pochopily, že štíhlost zdaleka není podmínkou úspěchu. Jennifer má navíc osobitý styl a nebojí se odhalit své tělesné kvality. Možná i proto se stala novou tváří kosmetické společnosti Avon.

Každý má svůj vlastní sen

Pětadvacetiletou zpěvačku si její rodné Chicago zamilovalo natolik, že vyhlásili „Jennifer Hudson's Day”. „Je inspirací pro všechny, kteří mají svůj sen,” prohlásil místní starosta.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8307 (vitejdoma.cz/zabava#7928)


Přidat komentář