Hilary Duff

Hilary Duff navštěvovala balet již od svých pěti let a byla v něm stejně dobrá jako dnes v herectví a ve zpěvu. Po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker.

Hilary Duff

Datum narození: 28.9.1987
Místo narození: Houston, USA
Znamení: Váhy
Přezdívka: Juicy, Hil, Hilie

Životopis

Hilary Duff navštěvovala balet již od svých pěti let a byla v něm stejně dobrá jako dnes v herectví a ve zpěvu. Po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker. Později začala hrát v reklamách a ve svých jedenácti zabodovala v konkurzu na film Casper a Wendy, jenž ji zajistil slávu a úspěch.

Po tomto filmu hrála jen malé role, např. v seriálu Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na seriál Lizzie McGuire. Američané si tento seriál velmi oblíbila a s ním i Hilary. V některých dílech dokonce i zazpívala, a jelikož to nebylo ani trochu špatné, rozhodla se, že se dá na pěveckou dráhu. Tak vzniklo její první CD s názvem Santa Clause Lane.

V té době už Hilary Duff znala celá Amerika, takže není divu, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval Agent Cody Banks. Poté skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Italské prázdniny.

Hilary dokonce za tento film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Koncem roku 2003 ji vyšlo druhé a mnohem úspěšnější album Metamorphosis. V dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Obchodní duch

Hilary Duff je zpěvačka, herečka, módní návrhářka, obchodnice a aby toho nebylo málo, rozhodla se prorazit i v další oblasti. Podepsala smlouvu s americkou kosmetickou společností a přišla na trh s vlastním parfémem.

Hilary se tak přidala ke svým neméně známým kolegyním Paris Hilton, Céline Dion, Kylie Minogue či Jessice Parker, které také mají své vlastní kosmetické řady.

Talent, který nemá každý

Poté, co herečka Lindsay Lohan začala chodit s mladším bratrem Nicka Cartera ze skupiny Backstreet Boys – Aaronem Carterem, vklínila se do jejich vztahu právě Hilary Duff. A zaujala ho tak moc, že Lindsay nakonec zůstala sama. Na přebírání partnerů má Hilary talent…

Oblibené nej. věci

Nejoblíbenější film: všechny díly Ace Ventura
Nejoblíbenější sladkost: čokoláda
Nejoblíbenější barva: červená a modrá
Nejoblíbenější seriál: The Osbournes
Nejoblíbenější zpěvačka: Madonna
Nejoblíbenější zpěvák: Eminem
Nejoblíbenější jídlo: pizza
Nejoblíbenější předmět: matematika

Filmová sbírka

1997 – Opravdové ženy
1998 – Casper a Wendy; Podoby lásky
1999 – Sběratel duší
2001 – Lizzie McGuire; Slez ze stromu
2002 – Cadet Kelly
2003 – Agent Cody Banks; Dvanáct do tuctu; Italské prázdniny
2004 – Cesta za Ježíškem; Popelčin příběh; Nikdy to nevzdávej!
2005 – Pan Božský; Dvanáct do tuctu 2
2006 – Material Viros

Diskografie

  • Santa Clause Lane
  • Metamorphosis
  • Hilary Duff
  • The Girl Can Rock
  • Most Wanted
  • Most Wanted (Enhanced)

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8322 (vitejdoma.cz/zabava#8015)


Přidat komentář