Heidi Klum

Blízko německého Kolína nad Rýnem leží malé městečko Bergish Gladbach. Tam se Heidi Klum v roce 1973 narodila. Její kariéra začalanáhodou, když poslala z pár svých fotek do soutěže jednoho časopisu.

Do modelingu po maturitě

Blízko německého Kolína nad Rýnem leží malé městečko Bergish Gladbach. Tam se Heidi Klum v roce 1973 narodila. Její kariéra začala náhodou, když poslala z pár svých fotek do soutěže jednoho časopisu. Bylo to všechno myšleno spíše z legrace, ta však skončila, když Heidi tuto soutěž vyhrála.

Německá superstar

V tom okamžiku se z ní stala vyhledávaná modelka a po několika úspěšných letech v Evropě se přesunula do Spojených států. Všechno to vyvrcholilo titulní stránkou v renomovaném časopise Sports Illustrated, kde v roce 1998 předvedla kolekci plavek.

  • Heidi Klum - světová módní značka

    Heidi Klum však nezůstala pouze slavnou modelkou, její jméno se objevuje na kolekcích šperků, parfémů, oblečení a dalších doplňků.

Seal a Sellers

Německá supermodelka má ze vztahu s italským playboyem Flavie Briatorem (jinak šéfem týmu F1 Renault) dceru Leni, poté si však za manžela vzala známého zpěváka Seala, jenž je otcem jejího druhého dítěte - chlapce s rodným jménem Henry Gunther Ademola Dashtu Samuel. Jak synkovi plavovlasá Heidi a zpěvák černé pleti Seal říkají, se bohužel zjistit nepodařilo.

Heidi Klum se podařilo prosadit i v televizi a i filmu, když se kromě jiných snímků objevila i v biografickém snímku o proslulém představiteli nešikovného komisaře Cloussea - Peteru Sellersovi. Zahráli si zde, jak jinak, sexy idol z té doby, Ursulu Andress, která se proslavila zejména jako Bond girl ve filmu Dr. No (vzpomeňte si na tehdejší scénu v sexy bikinách...).

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8355 (vitejdoma.cz/zabava#8304)


Přidat komentář