Eva Mendes

Eva Mendes se narodila 5. 3. 1974 v Houstonu po útěku svých rodičů z Kuby. Záhy na to se celá její rodina přestěhovala do Los Angeles. Jejím snem v dospělosti nebyla herecká kariéra, ale práce manažerky nebo návrhářky bytových interiérů.

Její cesta k filmu

Eva Mendes se narodila 5. 3. 1974 v Houstonu po útěku svých rodičů z Kuby. Záhy na to se celá její rodina (Eva, rodiče, dvě Eviny sestry a bratr) přestěhovala do Los Angeles. Jejím snem v dospělosti nebyla herecká kariéra, ale práce manažerky nebo návrhářky bytových interiérů. V jejích 24 letech si jí však na kalifornské univerzitě vyhlédl hledač talentů a přesvědčil, aby dala před studiem ekonomie přednost herectví. Eva si zahrála v několika a hudebních klipech a postupně se přes reklamy a filmové propadáky propracovala k pořádnému filmu – ke kriminálce Training Day.

Herecká kariéra

Role ve filmu Training Day odstartovala Evinu hereckou kariéru. V choulostivé scéně toho odhalila opravdu hodně a zaujala tak hlavně pánské publikum. Jako herečka se zviditelnila také v akčním filmu Kdysi dávno v Mexiku s Antonio Banderasem, ve filmu Rychle a Zběsile 2, kriminálním Out of Time nebo v komedii Bratři jak se patří, kde se zamilovala do Matta Damona. Eva příjímá i role v nezávislých snímcích, sama je dokonce autorkou snímku The Wendel Baker Story. Touží být vnímána více jako umělkyně než sexbomba, ale nominace za hlavní roli v Training Day, v akčním Rychle a zběsile 2 nebo za komedii Hitch zatím neproměnila. Zatím posledním filmem, ve kterém si zahrála, je film Ghost Rider s Nicolasem Cagem v hlavní roli.

Talentová a  inteligentní herečka

O Evě herečtí kolegové vědí, že není jen talentovaná, ale také inteligentní a kreativní. Kromě toho, že se Eva zajímá o bytový design, má také na svém kontě autorství knihu pro děti. V Crazy Leggs Beshee dětem zábavnou formou podává ty nejdůležitější informace ze světa historie a umění.

Manažerka svého času

Eva si svůj sen stát se manažerkou přece jen částečně splnila – kývla na nabídku v Americe uznávané kosmetické firmy Revlon a stala se její mezinárodní mluvčí. Zároveň se angažuje v kampani, která pomáhá ženám s rakovinou prsu.

Vysoké požadvky od života

Eva se jednou dostala až na dvanácté místo v anketě časopisu Maxim o nejkrásnější ženu světa a v žebříčku toho nejlepšího, co získala Amerika od Kuby, předběhla i kubánské doutníky. Eva prohlásila: „Jsem ráda ženou. Je zábavné flirtovat s muži, nosit make-up a mít prsa.” Prozradila také, že miluje muže, kteří jsou ochotni žebrat o její lásku a že je připravena odevzdat se každému, kdo splní její vysoké nároky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8311 (vitejdoma.cz/zabava#7958)


Přidat komentář