Eva Longoria

Narozena 15. března 1975 v Texasu, americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.

Životopis - mexičanky vládnou!

Narozena 15. března 1975 v Texasu, americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech. Vyhrála by i Miss Internet?

Dětství

Její rodiče jsou američané mexického původu. Katolíci. Je nejmladší ze čtyřech dětí, samých dívek. Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Kariéra a seriály

Její první televizní role přišla, když hostovala v několika dílech známého seriálu Beverly Hills 90210. To byly ovšem jenom první krůčky, které vedly ke dveřím zvaným Mladí a neklidní, kde se Eva usídlila na dva roky. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Lanovou dráhou se v jejím případě stala role všehoschopné ženy v domácnosti (ovšem je třeba si uvědomit, že měla spoustu kuchyňských pomocníků, kteří jí ušetřili spoustu práce...).

Desperade housewives

Ve volném překladu by se totiž dal název přeložit právě jako Všehoschopné ženy v domácnosti. Jak sama říká: „Už ve chvíli, kdy jsem si přečetla scénář, věděla jsem, že tohle budě něco speciálního. Tvůrce show se mě zeptal, co si myslím o rukopisu jako celku. Odpověděla jsem, že nemám ponětí, protože jsem přece četla jen moji část. Zasmál se a řekl mi, že mě bere. Moje odpověď mu přesně seděla ženu, která měla hrát Gabriellu.” Tuto roli opravdu získala a zatímco první rok byl její plat za díl pouhých 30 000 dolarů, druhá, ještě úspěšnější série jí vynesla částku více než osmkrát vyšší.

Filmy

Zahrála si v několika snímcích, které velmi rychle skončily v propadlišti dějin. Šlo o samé propadáky. První role, která snad bude stát za zmínku, přijde letos v zimě či příští rok na jaře a to ve snímku Sentinel. Jejími kolegy se staly takové hvězdy jako Michael Douglas a Kiefer Sutherland, takže uvidíme, jestli si Eva konečně polepšila. Vzhledem k tomu, že její otec je vášnivý lovec a svou dceru k tomuto koníčku vždy vedl, Longoria si údajně na střelnici vedla lépe než oba výše zmínění.

Pózovat nahá? Ne-e.

Longoria patří k modelkám, které propůjčily svou tvář reklamní kampani kosmetické společnosti L´Oreal. Jednou z jejich hereckých kolegyň u stejné značky je například Scarlett Johansson či u ní kdysi působila Milla Jovovich.

Triviality a drby

  • dva roky byla vdaná za herce Tylera Christophera, v současné době chodí s basketbalistou Tony Parkerem a v roce 2007 to vypadá na další svatbu…
  • podle rozhovoru pro časopis Rolling Stone má Eva slabost pro vibrátory; od té doby od svých fanoušků jiný darek nedostává
  • má titul bakaláře v oboru Kineziologie (studium mechaniky pohybu těles)
  • je velmi dobrá střelkyně

Eva Longoria – citáty

  • Nesouhlasím se všemi těmi hranicemi, které si kolem všeho dáváme. Ženy neustále shazují muže pro různé hlouposti – moc mladý, moc starý, špatný účes. Dejte chlapovi šanci a třeba vás překvapí. Já byla rozhodně se svým výběrem vždy spokojena a vždy mě dokázali příjemně překvapit. A že jsem vždycky měla možnost výběru.
  • Jsem jedna z těch, které zkrásněly až věkem. Můj úspěch přišel až kolem mých třiceti let, ale jsem spokojená, že to takhle dopadlo, protože když nemáte všechno okamžitě, více si toho budete vážit.
  • Na světě jsou mnohem krásnější ženy, než jsem jsem já. Hned můžu vyjmenovat deset.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8366 (vitejdoma.cz/zabava#8475)


Přidat komentář