Eva Aichmajerová se nahá nestydí

Eva Aichmajerová se nahá nestydí – základní údaje. Eva Aichmajerová nahá – kdy poprvé nahá? Eva Aichmajerová nahá a její sexy foto. Eva Aichmajerová a její sexy video. Eva Aichmajerová – filmy. Eva Aichmajerová jako moderátorka. Nejhorší malér.

Eva Aichmajerová se nahá nestydí – základní údaje

Eva Aichmajerová se narodila 12. září 1978 v Litoměřicích. První zkušenosti s modelingem
Eva je 160 cm vysoká bruneta, váží kolem 55 kg. Její přesné míry… Těžko říct. Ňadra se za dobu jejího „veřejného” působení pohybují od velikosti B po C. Nebo spíš naopak…
získala již ve svých 14 letech. Vystudovala střední pedagogickou školu se zaměřením na rodinné obory. Odmaturovala s vyznamenáním. Hrála a stále hraje v divadlech Na zábradlí, Spirála a Kalich. Moderuje v televizi Óčko a NOVA (reality show Big Brother). Také hraje v seriálu Ulice.

Jak udělat muže šťastným?

Eva Aichmajerová nahá – kdy poprvé nahá?

Podle vlastních slov (Eva se svou minulostí netají) odjela do Ameriky už během střední školy, původně mělo jít o focení v plavkách. To taky bylo, ale pouze první den. Od dalšího už se jely akty. Jak sama tvrdí, nebylo to ani tak o penězích, jako spíše o cestování, poznání cízí kultury a jazyku.

Eva Aichmajerová nahá a její sexy foto

Ve třetím ročníku kromě USA fotila i na Bahamách či Kostarice. Nafotila sérii fotek pro Hustler, Playboy i Penthouse.

Eva Aichmajerová a její sexy video

Eva natočila několik videí, na kterých pózuje sama či s vibrátorem ve vedlejší roli. Dá se najít i v erotických hrátkách s osobami stejného pohlaví, nikdy však s mužem. Mezi její erotické filmy patří Girl Camp 2003: Chained Vengeance či Dakota bound.

Eva Aichmajerová – divadlo

  • Komedie Nahniličko – režie J. Ornest (1997- současnost)
  • Muzikál BROUCI – režie Ján Zeman (2001 – 2003)
  • Satirický pořad Kombajn – (březen 1997)
  • „22“ – (duben 1998)
  • Hadí tanec – inscenace CT (2003) 1997-2003

Eva Aichmajerová – filmy

Rok vydání
Země Anglický název
Český název Poznámka
1998
USADark Confessions
 česky nevyšel (raději)
2000
Kanada Arianna´s quest
Arianin souboj
seriál
2000
Kanada
Dakota Bound
 česky nevyšel (raději)
2000
ČR/Německo
 Sběratel mrtvol
 
2000
USA
The Immortal
 v hl. roli Lorenzo Lamas
2001
Německo
Feuer, Eis und Dosenbier
  
2002
USA
Children of Dune
Děti Duny
 
2003
ČR
 Bolero
 
2005
Německo
 Knězova láska
 
2006
ČR
 Panic je na nic
 
## Eva Aichmajerová jako moderátorka

  • MODERÁTORKA INBOX a Hitzone na TV Očko (2003-2005)
  • radio North Music (2000)
  • plesy, tiskové konference, módní přehlídky(2002-2006)
  • Big Brother TV NOVA (2005)
  • Snídaně s Novou TV NOVA (2005-2006)

Eva Aichmajerová náhá či oblečená?

Jak čas postupuje, je pro televizi těžké najít někoho mladého s určitým stylem vystupování, kdo by už neměl žádné zkušenosti s nějakým tím focením, kde není zrovna oblečený. Jenom je škoda, že zatímco Eva prošla v televizi nova bez problémů (i když u Big Brothera prošlo bez problémů celkem cokoliv), například Ester Ládová, která má podobnou historii, měla smůlu.*
*## Eva Aichmajerová - nejhorší malér

Eva na otázku odpověděla:
Stal se mi v Indii. Abych se přizpůsobila, koupili mi sárí a mě docela bavilo, hrát si na Indku. Podobám se Indkám, nosila jsem třetí oko a v tomto převlečení jsem se i chystala odletět z Indie. Bylo mi sedmnáct a na letišti v Old Goa jsem byla s fotografem a redaktorem jednoho časopisu. Jenomže můj český pas Indům nic neříkal – mysleli si, že je falešný a že se snažím utéct ze země. V Indii dodnes fungují domluvené svatby a čas od času se stane, že nějaká nevěsta chce ze země utéct. Vypadala jsem jako Indka, Česko jim nic neříkalo a oni měli pocit, že jsem právě ten případ utíkající nevěsty. Letadlo do Londýna odletělo bez nás. Čtyři hodiny se mě snažili vyslýchat tak, že na mě mluvili hindí nebo jak. Nerozuměla jsem jim a oni tvrdili, že jim rozumím, protože jsem jejich. Totálně mě vydusili. Bylo mi v té době sedmnáct a měla jsem pocit, že už se možná nikdy nevrátím domů. Museli jsme si koupit novou letenku. Byla jsem byla hrozně pyšná, že jsem neutratila peníze, které mi maminka dala na cestu, a že jí je přivezu nazpátek – nepřivezla jsem jí nic a ještě jsem musela zůstat sama v Londýně na letišti přes noc. Celé to bylo příšerné.*


Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8378 (vitejdoma.cz/zabava#8567)


Přidat komentář