Ester Ládová

24-letá Ester Ládová pochází z Ústí nad Labem, kde vystudovala střední školu s ekonomickým zaměřením. Zde také pracovala jako manažerka a obchodní zástupkyně u několika společností.

Základní informace

Datum narození: 8.11.1980
Výška: 170 cm
Váha: 62 kg
Míry: 102-68-91

Životopis

24-letá Ester Ládová pochází z Ústí nad Labem, kde vystudovala střední školu s ekonomickým zaměřením. Zde také pracovala jako manažerka a obchodní zástupkyně u několika společností.

Od svých dětských let Ester navštěvovala různé pěvecké a taneční kroužky. Zpěvu se začala věnovat více ve svých 13 letech, kdy také začala navštěvovat soukromé hodiny zpěvu se zaměřením na vážnou hudbu.

Milionový pár

Možná si pamatujete na televizní pořad s názvem Milionový pár, ve kterém vystupovala mezi soutěžícími i půvabná Ester Ládová. Prostřednictvím televizních obrazovek hledala lásku na celý život. Z počátky ji diváci brali za milou a křehkou dívku, která miluje koně a má mindráky z většího pozadí.

Ovšem po dvou týdnech vysílání tohoto pořadu se objevily na internetu velmi odvážné snímky, které odhalily pravou totožnost Ester Ládové. Ta se k těmto fotografiím vyjádřila tak, že vlastně ani netušila, že kdy pózovala v takto choulostivých polohách.

Kariéra

Jelikož pěvecká kariéra Ester Ládové v České republice upadá, na Slovensku se jí nemůžou nabažit. Ester zde dokonce bourá žebříčky hitparád. Je skoro až neuvěřitelné, že její písnička je v první desítce už skoro půl roku, což se snad žádnému Čechovi nestalo.

Je to pravda či nikoliv

Hanbu z minulosti, která ji neustále pronásleduje, se Ester snaží setřást neustálou prací. Ale i tak na otázky, zda opravdu přijala nabídku natočit pornofilm za hodně slušný honorář 10 miliónů, odpovídá velmi vyhýbavě. Tak kdo ví, jak to s tou Ester doopravdy je.

Jediné co přiznala je to, že taková Diana Kobzanová, Eva Aichmajerová či Tereza Pergnerová, které se také proslavili ve světě lehkého porna, jsou tak trochu její konkurentky, ale žádný vzor v nich nevidí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8329 (vitejdoma.cz/zabava#8079)


Přidat komentář