DJ Tiesto

Skutečné jméno Tiesta je Tijs Verwest. Narodil se 17. ledna 1969 v Holandsku ve městě Breda. Co se týče gramofonů, tak s těmi se seznámil velmi brzy a hrát začal ve svých 14-ti letech. Ovšem cesta ke slávě byla hodně dlouhá.

Tijs Verwest

Skutečné jméno Tiesta je Tijs Verwest. Narodil se 17. ledna 1969 v Holandsku ve městě Breda. Co se týče gramofonů, tak s těmi se seznámil velmi brzy a hrát začal ve svých 14-ti letech. Ovšem cesta ke slávě byla hodně dlouhá.

Kdy začala opravdová kariéra

Až ve druhé polovině osmdesátých let najdeme začátky Tiestovy opravdové kariéry. Zajímavostí však je, že zpočátku měl větší djské úspěchy v zahraničí (hlavně pak v Norsku), než ve své rodné zemi Holandsku. Avšak jeho čas měl teprve přijít.

Ambiciózní člověk

Jelikož je dj Tiesto ambiciózní člověk a nespokojil se jen s hraním, začal tvořit vlastní hudbu. Kvůli tomu si také nechal postavit své vlastní studio, kde realizoval své hudební nápady a kde také vznikly jeho první nahrávky.

Jeho nej. úspěchy

Dj Tiesto hrál na zahajovacím ceremoniálu olympijských her v Athénách 2004 a to pro miliardy diváků. Měl i koncert v Disneylandu a v Madame Tussauds v Londýně stojí dokonce jeho socha.

 

  • Hudba si žádá kvalitní poslech

    Tiesto dokázal hned dvakrát po sobě vyprodat halu pro 40 000 diváků v rámci jeho show Tiesto In Concert, ze kterého bylo vydáno DVD.

Nejznámější remixer

Dj Tiesto je také velmi uznávaným remixerem. Jeho remix s názvem Delerium’s Silence znamenal zcela jasný průlom na britských ostrovech, kde se deska držela až několik týdnů v britské TOP 10. Byl to také první taneční track, který se hrál v denním čase v rádiích Severní Ameriky.

Proč taková popularita?

Trance v podání Dj Tiesta je nesmírně emotivní. Nad jeho svižnými rytmy se klenou melodie, při kterých se každému fandovi trancu tají dech. Tiesto dokáže svými nájezdy vygradovat atmosféru tak, jak to nedokáže žádný jiný Dj. A navíc to všechno umocňuje Tiestova osobnost, pozitivní energie a síla, která vyzařuje nejen z muziky, ale i z něj samotného.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8344 (vitejdoma.cz/zabava#8218)


Přidat komentář