Demi Moore

Demi Moore se narodila 11. 11. 1962 a měla velmi krušné dětství. Vyrůstala se svou matkou, nevlastním otcem a nevlastním bratrem a kvůli otcova zaměstnání se neustále stěhovali.

Rodiné zázemí

Demi Moore se narodila 11. 11. 1962 a měla velmi krušné dětství. Vyrůstala se svou matkou, nevlastním otcem a nevlastním bratrem a kvůli otcova zaměstnání se neustále stěhovali. Rodiče se často oddávali alkoholu, slovním i fyzickým potyčkám když bylo Demi patnáct, spáchal její otec sebevraždu. Záhy na to se Demi dozvěděla, že nebyl jejím biologickým otcem a že onen „pravý“ její matku opustil ještě dříve, než se Demi narodila.

První kroky k úspěchu

Demi rok po otcově smrti opustila školu a odcestovala do Evropy za prací modelky. V osmnácti se provdala za rockera Freddyho Moora a manželství jim vydrželo čtyři roky. Během té doby si zahrála své první role a také poprvé sáhla po drogách. Několikrát se musela léčit ze závislosti, vyměnila partnera a v roce 1987 si vzala Bruce Willise. Rolí, která jí vynesla na vrchol slávy, byla až přítelkyně Patricka Swayzeho ve filmu Duch. Následovalo několik filmových propadáků, ale díky filmu Striptýz se vrátila zpět na titulní stránky časopisů. Dalšími filmovými trháky bylo Skandální odhalení, G. I. Jane, Porotce nebo další díl Charlieho andílků. V roce 1997 se rozvedla s Brucem Willisem, s nímž má tři dcery.

Film Striptýz

Demi Moore se objevila nahá ve filmu Striptýz, své vnady poodhalila také v Charlieho andílcích a na obálce časopisu Vanity Fair. Poprvé to bylo, když Demi čekala své první dítě, po druhé se objevila poodhalená na obálce stejného časopisu po šestnácti letech, kdy se rozhodla znovu otěhotnět. Dítě chce porodit svému současnému, o šestnáct let mladšímu manželovi Ashtonovi Kutcherovi. Zdá se, že po boku herce, moderátora a bývalého modela Ashtona Demi odmítá zestárnout. Potvrzuje to i nespočet plastických operací, které podstoupila a za které už utratila v přepočtu více než 10 milionů korun.

Nová kariéra

Po mnoha účastech ve filmech se Demi Moore dala na kariéru producentky. V roce 1997 produkovala úspěšný film Austin Powers: International Man of Mystery, i jeho úspěšné pokračování Austin Powers: The Spy Who Shagged Me.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8299 (vitejdoma.cz/zabava#7875)


Přidat komentář