Charlize Theron

Pro tyto účely se přesunula do New Yorku, ale nebylo ji přáno a prý kvůli poranění kolena svou baletní kariéru ukončila. Její matka ji nakonec poradila, ať se přestěhuje do Los Angeles a zkusí to jako herečka.

Charlize Theron

Většina biografií slavných hereček a modelek je poměrně jednoduchá, zvrásněná maximálně tu nějakou tou titulní stranou, tu nějakým tím skandálem nebo rozchodem nebo novou láskou. Charlize Theron však ve svém brožovaném životě bude moci listovat důkladně a možná ani ona sama některým historkám nebude věřit.

Původně totiž byla pevně odhodlána být baletkou a od šesti let k tomuto cíli směřovala. Rychle se zlepšovala a brzy se propracovala mezi profesionálky. Stalo se tak v Johannesburgu, Charlize Theron se totiž narodila a dětství prožila v Jihoafrické republice.

Stále by něco chtěla dělat

V šestnácti letech však Charlize Theron zažila rodinnou tragédii, když její matka zastřelila jejího otce, který ji napadl.

Zřejmě i na základě této události se rozhodla opustit Jihoafrickou republiku a dokonce i oblíbený balet a začala v italském Miláně zkoušet štěstí jako modelka. Ale po čase ji tenhle způsob života omrzel a rozhodla se opět zkusit štěstí jako tanečnice.

První kroky k herectví

Pro tyto účely se přesunula do New Yorku, ale nebylo ji přáno a prý kvůli poranění kolena svou baletní kariéru ukončila. Její matka ji nakonec poradila, ať se přestěhuje do Los Angeles a zkusí to jako herečka.

Charlize to zkoušela, ale pozornost na sebe upoutala úplně mimo filmové ateliéry. Při hádce v bance s úředníkem zaujala jednoho agenta natolik, že jí nabídl práci.

Herectví a její úspěchy

Poté už se Charlize zjevovala v jednom filmu za druhým, první úspěch přišel se snímkem Two Days in the Valley, následovala velká role v Ďáblově advokátovi, hrála i v 15 minutách s Robertem De Nirem a Karlem Rodenem a velké uznání ji přinesl film Monster.

Získala i roli ve filmu Woodyho Allena Celebrity, kde si zahrála modelku a rovněž jste ji mohli vidět v autobiografii Život a smrt Petera Sellerse.

  • Myslím si, že i autobiografie samotné Charlize Theron by bylo velice zajímavé čtení

    A jak sami posoudíte nejen čtení, ale i pokoukání - nebo máte radši brunetky?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8348 (vitejdoma.cz/zabava#8253)


Přidat komentář