Beyoncé Knowles

Beyoncé už ve svých sedmi letech prohlásila, že se chce stát slavnou, a se svou kamarádkou založila kapelu. Později se k ní přidala sestřenice a v roce 1990 vznikla skupina Destiny´s Child.

Pěvecká kariéra

 • Beyoncé Knowles a kapela Destiny´s Child

  Beyoncé už ve svých sedmi letech prohlásila, že se chce stát slavnou, a se svou kamarádkou založila kapelu. Později se k ní přidala sestřenice a v roce 1990 vznikla skupina Destiny´s Child. Manažerem se stal její otec a cesta k pěvecké kariéře byla otevřená. Ke zviditelnění Beyoncé pomohl televizní pořad pro hledání nových talentů (obdoba soutěže Česko hledá SuperStar), díky němuž se kapele podařilo získat smlouvu s prestižní americkou nahrávací soutěží.

   

  Jejich první album mělo obrovský úspěch po celém světě a Destiny´s Child se vydalo na své první turné. Druhé album kapelu katapultovalo na vrchol slávy. Prodalo se jej více než 10 milionů. V roce 2000 skupinu opustily dvě členky a nahradily je jiné. O rok později, v novém složení, vydali své třetí, o nic méně úspěšné album. Záhy na to však holky oznámily, že končí. Pro Beyoncé to však konec nebyl. Rozhodla se jít svou vlastní cestou a i na sólové dráze je naprostou jedničkou.

   

 • Beyoncé na sólové dráze

  Beyoncé se na sólovou dráhu vydala v roce 2001. Jejím prvním albem bylo Craze in love, ale stejně úspěšné bylo Dangerously In Love. V roce 2006 Beyoncé vydala album B´Day. Z něj se stala největším trhákem píseň Deja Vu, kterou nazpívala se svým dlouholetým přítelem, americkým rapperem Jay-Z.

Herecká kariéra

Beyoncé ale chce být více než jen zpěvačka a zkouší to také před kamerou. Zahrála si například ve filmu Carmen: A Hip Hopera, v komedii Austin Powers – Agent 003 nebo v Růžovém panterovi. Kritici její výkon příliš neocenili, o poznání lépe však dopadlo filmové ztvárnění brodwayského muzikálu Dreamgirls. Beyoncé za něj byla dokonce nominovaná na Zlatý glóbus. Kvůli roli v tomto na osm Oscarů nominovaného filmu musela shodit deset kilo!

 

V současnosti Beyoncé natáčí film Tipping The Velvet. Prozradila, že spolu se „zoufalou manželkou” Evou Longoria jí čekají žhavé lesbické scény.

Navrhování oděvů

Jako by to Beyoncé Knowles nestačilo, vrhla se na navrhování oděvů a má také vlastní značku parfémů. Její oblékání však kritizuje zpěvačka Pink. „Měla by víc přemýšlet o tom, jaké tím dává lidem poselství,” prohlásila. Beyoncé má ale vlastní hlavu a kožichy nosí dál.

Novináři na stopě

Beyoncé Knowles se narodila 4. září 1974 v Houstonu. Novinářům však sdělila falešné datum (4. 9. 1981) a udělala se tak o celých sedm let mladší. Provalilo se také, že svatba s americkým rapperem Jay-Z, se kterým chodí Beyoncé už pět let, je na spadnutí. Jen Beyoncéin otec Jaye-Z moc nemusí...

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8308 (vitejdoma.cz/zabava#7940)


Přidat komentář