Anastacia

Anastacia se narodila v Chicagu a protože matka byla herečkou v Mecce všech muzikálů na Broadwayi a i otec cestoval po východním pobřeží jako zpěvák, byl pro ní těžko jiný výběr než umělecká kariéra.

Anastacia

Anastacia Newkirk je v současnosti jednou z nejpopulárnější zpěvaček světa. Prodává milióny alb, sbírá ocenění, ale zároveň rozhodně není rychlokvašenou hvězdou, jejíž sláva se počítá na měsíce. Díky svému soulově zabarvenému hlasu si vybojovala renomé i u kritičtější části posluchačské obce. Při jejich dosavadních albech plesali i ti recenzenti, kteří často volají po kvalitní pop music. I Anastacia musí pečovat o svůj hlas... Anastacia splňuje nejtajnější přání všech hudebních producentů a manažerů.

Kráska s nádherným "černošským hlasem"

V přitažlivém těle se skrývá hlas, kterým se často pyšní pouze černošské zpěvačky a který je velice snadno rozpoznatelný v té nadprodukci hudebních vydavatelství. Kombinace soulu, popu a rocku s jejím jedinečným vokálem je přesně to, co fanoušci vyžadují, protože za tím necítí žádné machinace hudebního průmyslu. K popularitě Anastacie přispěl i její vítězný boj s rakovinou prsu, který začal na začátku roku 2003. Po úspěšném startu to byla velká rána v její kariéře. Anastacia se však z toho nejen vyhrabala, ale dokázala ze špatných časů vytěžit to nejlepší pro svou tvorbu.

Její postupný kariérový vývoj

Anastacia se narodila v Chicagu a protože matka byla herečkou v Mecce všech muzikálů na Broadwayi a i otec cestoval po východním pobřeží jako zpěvák, byl pro ní těžko jiný výběr než umělecká kariéra. Sice slečna Newkirková o zpěvu nechtěla ani slyšet, ale ovlivnění především matkou bylo tak velké, že se není třeba jejím dalším krokům divit.

Začínala sice jako tanečnice se svou sestrou, objevila se i v některých klipech na MTV, ale zvrat nastal, když ji jeden z producentů dostal do pořadu The Cut, který vyhledával pěvecké talenty. Mezi 160 účastníky se Anastacia protlačila až do první desítky, což následně vedlo ke spolupráci s Michaelem Jacksonem.

Spolupráce a Anastacia

Spolupráce s ním otevírá zpěvačce mnoho dosud uzamčených dveří a vrcholem všeho je smlouva s Epic a album Not That Kind z roku 2000. V tom okamžiku se o Anastacii ví nejen ve státech, ale prosazuje se i v Evropě, kde jde toto album (a i následující Freak of Nature a Anastacia) na dračku a tento stav trvá dodnes. Kdyby nebylo pozdějších zdravotních problémů, dalo by se hovořit o dokonalém americkém snu.

Anastacia však i přesto a zároveň i díky tomu stojí zakotvená v realitě a rozhodně ji nehrozí, že by na ni hudební svět zapomněl nebo si ho něčím rozhádala. A divíte se, že jsme ji zařadili do rubriky sexy? Myslíte kvůli vzhledu? Tak si poslechněte ten hlas a uznáte, že jinam jsme ji dát opravdu nemohli.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8370 (vitejdoma.cz/zabava#8486)


Přidat komentář