Agáta Hanychová

Když se rebelka Agáta Hanychová v roce 2005 probojovala do finále soutěže Miss České republiky, většina lidí tušila, že se umístí. A důvod? Její populární matka Veronika Žilková. Ale pravda je někde jinde.

Něco o ní

Datum narození: 28. 4. 1985
Výška: 177
Míry: 85 – 61 – 86
Číslo obuvi: 41
Konfekce: 36

Třetí na Miss ČR 2005

Když se rebelka Agáta Hanychová v roce 2005 probojovala do finále soutěže Miss České republiky, většina lidí tušila, že se umístí. A důvod? Její populární matka Veronika Žilková. Ale pravda je někde jinde. Agáta si totiž dokáže získat popularitu i sama, nejen svým půvabem a způsobem života

Velký podíl na umístění v soutěži má její bouřlivý a nespoutaný styl života. Agáta to už před volbou Miss 2005 rozjížděla ve velkém, a to se mnoha lidem dnešní doby líbí. A navíc, je to krásná, štíhlá žena s kočičíma očima a dlouhýma nohama, takže titul druhé vicemiss si určitě právem zasloužila.

Miss Intercontinental

Díky třetímu místu v soutěži Miss ČR 2005, mohla Agáta Hanychová reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěži krásy Miss Intercontinental, která se konala v Šanghaji. Ovšem neuspěla podle svých představ, ale ani podle představ tamních novinářů, jenž Agátu Hanychovou označovali za favoritku soutěže.

Cash Road

Agáta Hanychová dostala hlavní roli ve filmu režiséra Kryštofa Hanzlíka Cash Road. Zahraje si tam puberťačku – a jak sama přiznala, tato role jí přesně sedla. Film se odehrává v současnosti a je označován za hořce komickou road movie o lásce, naději, boji s osudem a mluví o vážných věcech s humorem.

Její oblíbené ..... nej

Oblíbená četba: A. France
Oblíbený sport: snowboarding, plážový volejbal
Oblíbené záliby: fotografování, nakupování
Oblíbená herečka: Julia Roberts
Oblíbená květina: růže
Oblíbené jídlo: kuře
Oblíbená barva: černá
Oblíbené číslo: 13
Oblíbené místo v zahraničí: Itálie

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8345 (vitejdoma.cz/zabava#8228)


Přidat komentář